Witaj na naszym blogu!

Znajdziesz tutaj dawkę wiedzy, która pozwoli rozwinąć Twoją markę


Zapuść żurawia do magazynu – wykorzystaj niewykorzystane!

Jak przy niskim budżecie wspierać działania marketingowe? Jaki pomysł na niewykorzystane gadżety reklamowe?

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ten rok różni się od poprzedniego. Wydarzenia niejednokrotnie odwoływane kilka dni przed samym rozpoczęciem.

Co się dzieje ze wszystkimi gadżetami, które zostały zakupione na akcje promocyjne?
W wielu przypadkach nadal leżą w szafach lub na magazynach.
Jak i kiedy je wykorzystać?

zapuść żurawia do magazynu

W zależności od tego jakie upominki posiadasz, możesz stworzyć unikalne zestawy dla Twoich partnerów biznesowych przy dużo mniejszym nakładzie finansowym, niż w latach poprzednich.

Obecnie firmy mierzą się z wieloma problemami czy dodatkowymi wydatkami – nie każdy zdecyduje się na zakup pakietów prezentowych.

Dlatego przychodzimy z dobrą radą! Wykorzystaj to co masz, zapuść żurawia do magazynu – dodatkowo działając zgodnie z zasadą zero waste! Nie marnuj potencjału niewykorzystanego gadżetu, który prawdopodobnie leży zapomniany.

*Pamiętaj, że upominki powinny być dopasowane do Twojej grupy docelowej – więcej na ten temat przeczytasz w naszym poprzednim blogu – Upominek biznesowy – jak dobrać odpowiedni.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zestawy – skomponowane z klasyków upominkowych!

Posiadasz drobne upominki takie jak długopisy, smycze, pamięci USB, notesy?

Wybierz elegancką teczkę konferencyjną z twoim logotypem! Wiele z nich posiada również możliwość oznakowania notesu, który znajdziemy w środku. Aktówka należy zdecydowanie do kategorii użytecznych i praktycznych upominków, jest zarazem eleganckim dodatkiem niezbędnym w biznesie – Twoi partnerzy to docenią! Poukładaj w środku gadżety, które posiadasz. Na koniec włóż swoją wizytówkę i gotowe. Pełny pakiet prezentowy już gotowy!

A może masz zapas kubków reklamowych i słodkości?

Stwórz swój herbaciany lub kawowy zestaw! Obecnie na rynku wiele firm specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości herbat i kaw. Znajdziesz herbaty sypane, które samym wyglądem robią niezwykłe wrażenie np. rozwijające się kwiaty w trakcie zaparzania lub takie, które dają intensywny niebieski napar. Następnie wybierz kolor, rozmiar i wypełnienie pudełka, które sprawi że Twój zestaw będzie wyjątkowy. Do środka włóż kubek, słodkości i herbatę/kawę. Przewiąż wstążką z logotypem i gotowe!

Tekstylia, smycze, power banki i torby oznaczone Twoim logotypem?

Zestaw składający się z spersonalizowanych firmowych koszulek, polarów czy czapek, uzupełnij o dostosowany do branży organizer na biurko – możesz wybrać dowolny kształt i kolor. Dobierz termos w kolorach firmowych – wszystko zapakuj w ekologiczne pudełko a na końcu do swojej torby z logotypem. Pamiętaj, że nawet drobny upominek może znacząco ocieplić i zacieśnić współpracę biznesową.

Jeśli nie znalazłeś rozwiązania dla swojej branży – napisz! Uzupełnij e-brief powiedz co masz na magazynie, a my podpowiemy jak można wykorzystać niewykorzystane i pomożemy dobrać upominki, które stworzą wyjątkowy zestaw prezentowy przy niskim budżecie marketingowym.


Scroll Up