stoiska firmowe

Potrzebujesz stoiska targowego, konferencyjnego lub zabudowy w centrum handlowym? Potrzebujesz pomocy w stworzeniu spójnego wizerunku dla sieci wysp handlowych?
Zapewniamy kompleksowe usługi projektowania i realizacji wszelkiego rodzaju stoisk wystawienniczych. Nasze projekty, dopasowane do Państwa potrzeb, przedstawimy w formie zarówno specyfikacji technicznej, jak i wizualizacji 3D. Zapewniamy także transport i montaż stoiska na terenie całej Polski, a także służymy sztabem hostess, które wzmocnią pożądany efekt.Oferujemy:

  • projektowanie wszelkiego rodzaju stoisk i zabudowy targowej
  • przygotowanie wizualizacji 3D, która w pełni zobrazuje efekt, jaki zamierzamy osiągnąć,
  • bu­do­wa sto­isk tar­go­wych oraz za­bu­do­wy w cen­trach han­dlo­wych,
  • budowę stoisk wg zaakceptowanego projektu,
  • wyposażenie stoiska we wszelkiego rodzaju materiały poligraficzne i gadżety reklamowe,
  • pomoc w obsłudze wydarzeń (hostessy, animatorzy i tłumacze).
 

system
OCTA

Dostępny w czterech różnych wa­ria­ntach dla różnych powierzchni wysta­wie­nniczych. Cechuje go: staranne wzo­rni­ctwo, praktyczna konstrukcja, łatwy i szybki montaż. Konstrukcja i akcesoria zamknięte są w funkcjo­nalnych skrzyniach, które zmieszczą się bez problemu w samochodzie osobowym typu kombi. Raz zaku­pio­ny system z pewnością będzie służył wiele lat.

 

system
MAXIMA

To system efektownych dźwigarów, które montuje się za pomocą głowic na okrągłych lub kwadratowych słu­pach. Nie wymaga użycia specjalnych narzędzi – wystarczy ręczne dokrę­canie śrub motylkowych. Idealnie sprawdza się przy zabudowie wię­kszych powierzchni targowych, a ta­kże przy stacjonarnej aranżacji wnę­trza (np. salonu samochodowego, czy hali lotniska).

 

system
MODERN

Komfortowy i nowoczesny system, idealny do zmiennych powierzchni wy­sta­wienniczych. Efektowna kon­strukcja spełnia wszelkie podstawowe wymagania ekspozycyjne, dzięki sys­te­mowi profili aluminiowych skła­da­nych do prostych lub łukowatych ścian i mostów. Do gotowej konstru­kcji, za pomocą taśm magnetycznych, mocowane są wielkoformatowe gra­fiki. System umożliwia także montaż telewizorów, rzutników i projektorów.

 

projekty niestandardowe

Z przyjemnością realizujemy także wsze­lkie niestandardowe projekty, ide­alnie dopasowane do szczególnych preferencji naszych klientów. Z pew­nością uda nam się wspólnie stworzyć rozwiązanie, które idealnie spełni Pań­stwa potrzeby.

 
PageLines