Witaj na naszym blogu!

Znajdziesz tutaj dawkę wiedzy, która pozwoli rozwinąć Twoją markę


SPRAW, BY KOLEJNY ROK BYŁ WYJĄTKOWY!

Indywidualnie zaprojektowany kalendarz to nadal jeden z najpopularniejszych gadżetów firmowych. Łączy bowiem to, co w upominkach reklamowych najważniejsze – estetykę i funkcjonalność. Pomaga nam ogarniać naszą rzeczywistość. Ponadto towarzyszy nam przez cały rok, zarówno w sytuacjach służbowych, jak i prywatnych.

Gadżet dla każdego!

Inspirujący kalendarz z pewnością pomoże Twojej marce zbudować trwałą relację z:

  • współpracownikami,
  • partnerami biznesowymi,
  • kontrahentami,
  • klientami.

Wybór jest ogromny!

Zacznijmy od formy. Do wyboru mamy m.in.:

  • kalendarze książkowe (różne wielkości w ujęciu dziennym, tygodniowym lub niedatowanego plannera)
  • kalendarze ścienne (jednodzielne, trójdzielne, plakatowe lub spiralowane z dowolną liczbą kartek)
  • kalendarze biurkowe
  • biuwary i planery na biurko
  • kalendarze listkowe (wielkości wizytówki lub dowolnie wybranej formie)

Kalendarz to prezent, w którym funkcjonalność stanowi kluczową rolę. Zainwestuj zatem w takie narzędzie, które sprawdzi się na co dzień. Odpowiednio dobierz format, a w przypadku kalendarzy książkowych, zwróć uwagę także na wagę. Zastanów się, czy nie zastąpić tradycyjnego kalendarza plannerem niedatowanym, który można rozpocząć w dowolnym momencie.

Troska o detale
Czy wiesz, że w przypadku kalendarzy książkowych masz wpływ nie tylko na wygląd okładki? Wklejki, wyklejki, koperty, tasiemki i gumki – to wszystko możesz dowolnie spersonalizować. Masz wpływ na ilość, kolor i format, dzięki czemu masz naprawdę nieograniczoną liczbę kombinacji. Ponadto, obecnie stosowane technologie produkcji pozwalają ci stworzyć okładkę z dowolnie wybranego materiału. Jeżeli np. reprezentujesz przedsiębiorstwo produkcyjne, możesz spróbować wykorzystać materiał, z którego korzystasz na co dzień i z którego słynie Twoja marka. Takie rozwiązanie z pewnością wywoła efekt „wow” i nada kalendarzowi naprawdę oryginalny charakter.

Uszlachetnienia
Pamiętaj, że prawie niczym nieograniczone możliwości personalizacji dotyczą także kalendarzy ściennych. I nie chodzi tu tylko o format. Obecnie masz ogromny wybór coraz bardziej innowacyjnych rodzajów uszlachetnień, które można także ze sobą łączyć: folia matowa lub błyszcząca oraz przeróżnego rodzaju lakiery, nanoszone na cały kalendarz lub tylko wybiórczo w określonych miejscach, wycięcia i tłoczenia – ogranicza cię tylko Twoja własna wyobraźnia!

Personalizacja do potęgi
Osobista dedykacja złożona na pierwszej stronie kalendarza lub na wyklejce, z pewnością zwiększy wartość Twojego upominku. Niby taki mały drobiazg, a dzięki niemu każdy użytkownik kalendarza poczuje się wyróżniony i z pewnością będzie wracał do tej dedykacji niejednokrotnie w ciągu roku.

Opakowanie
Nie zapominaj, że niezapomniane wrażenie wywoła nie tylko sam kalendarz, ale także opakowanie, w którym go wręczysz. W każdej sytuacji doskonale sprawdzą się eleganckie pudełka lub tekturowe koperty.

Budowanie wizerunku
Nie zapominaj, że kalendarz jest także Twoim narzędziem promocji. Począwszy od projektu okładki i wklejek w kalendarzu książkowym, po projekt poszczególnych kart w kalendarzu ściennym – wszystko jest tak naprawdę niezadrukowaną kartą, którą możesz dowolnie kreować, by zrealizować swoje cele. Kalendarz książkowy jest tak naprawdę wizytówką w rękach każdej osoby reprezentującej firmę na zewnątrz i uczestniczącej w spotkaniach biznesowych. Kalendarz ścienny jest z kolei pierwszą rzeczą, jaką klient widzi wchodząc do naszego biura lub siedziby firmy.

Wykorzystaj to!

Scroll Up