Rendery i modele 3d

Współczesny rozwój grafiki jest imponujący. Czy wiesz, że obecnie w katalogach i na stronach www największych producentów trudno znaleźć zdjęcia produktów? Są one zastępowane przez rendery, czyli graficznie przygotowane modele i fotorealistyczne wizualizacje produktów. I właśnie w tym zakresie specjalizuje się nasz zespół grafików.

Programy graficzne pozwalają w pełni oddać fakturę i rodzaj materiału, z którego stworzony jest renderowany produkt. Dodatkowo pozwalają zachować odpowiednie proporcje odbijania, pochłaniania i przenikania światła, a każdy fotograf wie, jak trudno zachować tą kontrolę podczas sesji zdjęciowych. Ponadto koszt przygotowania profesjonalnej sesji zdjęciowej bywa znacznie wyższy niż wykonanie renderu. Utrzymanie lub wynajęcie grafika jest tańsze i wygodniejsze niż zarządzanie organizacją sesji zdjęciowej wraz z kontrolą spójności stylistycznej wszystkich produktów oraz obróbką zdjęć już po sesji.

Kolejną zaletą renderowania jest możliwość dokonywania dowolnych modyfikacji: zmiany koloru, wielkości, kąta padania światła i jego intensywności. Dzięki temu, możemy dowolnie personalizować projekt pod konkretne potrzeby i konkretnych klientów.