Projektowanie graficzne

Profesjonalny, oryginalny i dobry projekt graficzny to podstawowe narzędzie budowania marki. Spójna identyfikacja wizualna to wyznacznik profesjonalizmu, wiarygodności i rzetelności. Dobrze zaprojektowana grafika przykuwa uwagę, na dłużej zapada w pamięć i znacząco wpływa na rozpoznawalność marki na tle konkurencji. Zapewnimy Ci to wszystko!

Projektowanie akcydensów firmowych

Akcydensy firmowe to wszystkie elementy składające się na tożsamość wizualną Twojej marki: wizytówki, papier firmowy, koperty, opakowania, stopki maili itp. To Twoja podstawowa forma komunikacji z otoczeniem, a my gwarantujemy ich oryginalność i spójność. Z naszą pomocą zbudujesz silną, rozpoznawalną markę, wyraźnie odróżniającą się od konkurencji.

PopThumb 1

PopThumb 2

 

Projektowanie materiałów reklamowych

Nie ważne, czy potrzebujesz prostą ulotkę, czy złożony katalog – zaprojektujemy i poskładamy wszystko tak, byś uzyskał naprawdę efektywne narzędzie marketingowe. Nasi doświadczenie specjaliści służą wsparciem i fachową pomocą w zakresie doboru odpowiednich materiałów, form i środków przekazu. Nasza wyobraźnia nie zna granic, ale najważniejsze, że potrafimy te wszystkie pomysły przekuć w gotowy produkt. Dla Ciebie i Twoich klientów.

PopThumb 1

PopThumb 2

PopThumb 3

PopThumb 4

PopThumb 5

 

Grafika internetowa

Dzięki naszej pomocy Twoja firma rozpocznie zupełnie nowe życie... w sieci. Stworzymy jej nowoczesną wizytówkę pod postacią estetycznej i funkcjonalnej strony internetowej. Odświeżymy layout już istniejących stron, portali i sklepów internetowych. Zaprojektujemy landing page'e na potrzeby przeróżnych kampanii marketingowych oraz wszelkiego rodzaju bannery internetowe.

PopThumb 1

PopThumb 2

PopThumb 3

PopThumb 4

PopThumb 5

PopThumb 6

 

Prezentacje multimedialne

Doskonały nośnik informacji, który może posłużyć zarówno w ramach komunikacji wewnątrz firmy, jak i w bezpośrednim kontakcie z klientem, a także podczas wszelkiego rodzaju eventów, targów i spotkań branżowych. Wspólnie podkreślimy atuty twojej marki oraz wyróżnimy to, co najlepiej określa jej osobowość.

 

Grafika 3D

Nasz dział graficzny przygotuje dla Ciebie wszelkie możliwe wizualizacje (produktów, obiektów, budynków) oraz grafikę trójwymiarową na potrzeby stron www, prezentacji, folderów i katalogów. Projekty 3D do złudzenia przypominają fotografię i w podobny sposób pobudzają wyobraźnię odbiorcy.

PopThumb 1

PopThumb 2

PopThumb 3

PopThumb 4

PopThumb 5

PopThumb 6

 
PageLines