Kubki reklamowe

Tworząc naszą ofertę dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. W tym celu, na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki ze świata szeroko pojętego marketingu i na tej podstawie wzbogacamy nasz asortyment.

Podążając tym torem, prezentujemy kubki reklamowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością, jeśli chodzi o gadżety promocyjne. Tego typu upominek jest jednym z najczęściej zamawianych nośników reklamowych – nic dziwnego, kubki firmowe opatrzone ciekawym logo, atrakcyjną grafiką lub zabawnym hasłem nie tylko doskonale się prezentują, ale są również praktyczne i funkcjonalne.

Dzięki temu, obdarowana osoba nie rzuci upominku w kąt, tylko będzie go używać i kojarzyć z miło spędzonymi chwilami – na przykład z delektowaniem się ulubionym napojem. Tym samym, logo firmy będzie towarzyszyć na co dzień użytkownikowi naczynia, jak również wszystkim osobom przebywającym w jego otoczeniu.
W naszym asortymencie znajdziecie nie tylko firmowe kubki reklamowe, ale również pojemne kufle do piwa oraz eleganckie filiżanki do kawy lub herbaty. Umożliwiamy wybranie grafiki, rozmiaru i koloru, które najbardziej będą odpowiadać Twoim potrzebom.

Gwarantujemy trwałe znakowanie proponowanej przez nas porcelany sprawdzonymi metodami. W tym celu używamy kalki ceramicznej, wykonujemy piaskowanie lub nakładamy specjalny nadruk w jakości 300 dpi.
Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, udostępniane przez nas modele są odporne na zmywanie, a grafika zostaje nienaruszona.

 

Kolekcja PORCELINE

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją porcelanową. Kliknij na okładkę katalogu i wybierz kubek lub filiżanke idealną dla siebie.
 

Techniki znakowania porcelany reklamowej

nadruk bezpośredni

Druk bezpośredni gwarantuje wysoką trwałość nadruku na zmywanie w zmywarce...

więcej

nadruk kalkomanią

nadruk kalkomanią

więcej

art print

nadruk w jakości 300 dpi

więcej

magic mug

kubek zmieniający kolor pod wpływem ciepła

więcej

sensitive touch

piaskowanie

więcej